Způsob objednání a dodání zboží - AutodrahyModely.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Způsob objednání a dodání zboží

Kontakty, objednání, atd...
Nejrychlejší způsob objednání je E-mail. Zde požadujeme uvedení adresy příjemce, tedy adresu na kterou má být zboží zasláno. Pokud je adresa objednatele odlišná od adresy příjemce, je potřeba tuto uvést také. Současně je nezbytnou podmínkou objednávky uvedení telefonního kontaktu na objednávajícího, resp.na příjemce zásilky. Zboží standardně zasíláme "balíkem do ruky = DR" s dobírkou, nebo "balíkem na poštu = NP" s dobírkou. Poštovné účtujeme ve výši =160,-Kč (DR s dobírkou), resp. =150,-Kč (NP s dobírkou) k ceně zboží. Pokud zákazník využije možnosti platby předem bankovním převodem na náš účet je účtováno snížené poštovné ve výši =100,-Kč. Zboží je v tomto případě odesláno následující pracovní den po připsání celé částky na náš účet.

Na případné dotazy, poptávky, předobjednávky, připomínky, reagujeme pouze tehdy,
jestliže uvedete celé své jméno a příjmení, adresu a Vaše 
telefonní číslo.

V případě nového zákazníka, tedy při jeho první objednávce, požadujeme platbu předem bankovním převodem na náš účet. Zboží je poté odesláno následující pracovní den po připsání částky na náš účet na adresu udanou v objednávce. V tomto případě je k ceně zboží účtováno snížené poštovné výši =100,-Kč.

V případě zaslání zboží platí bez výjimky pravidlo o možnosti vrácení zakoupeného zboží a to dle zákonných podmínek (tedy nepoužité a nepoškozené zboží v originálním obalu). 

Po předchozí dohodě je možnost navštívit nás přímo na adrese skladu:

Chrášťany 5
Podsedice
41115
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky